İlkokul

Öğretmen Karne Görüşü Örnekleri

Okulun açılmasından bugüne kendindeki değişimi ve gelişmeyi görüyorsun. Başarının artarak devam edeceğini düşünüyorum. Okumak çok önemlidir.  Yazılmış olan kitaplar bizim içindir. Sorumluluklarını biliyorsun. İyi tatiller.
Kitap okumak seni daha güçlü yapacaktır. Okudukça bilgin artıyor. Çalışmak mutluluktur bilirsin. Çalışkan olmaya ihtiyacımız vardır.  Sabırlı olmak ve sorumluluklarımızı bilmek güçlü olduğumuzun işaretlerindendir. İyi tatiller.
Düzenli çalışmaya devam edeceğine inanıyorum. Okumak bilgilenmektir. Kitaplar bizim içindir. Doğru bilgi de bizi hedefimize ulaştırır. Akıl, güneşin olsun.
Düzenli çalışmaya devam edeceğine inanıyorum. Okumak bilgilenmektir. Kitaplar bizim içindir. Doğru bilgi de bizi hedefimize ulaştırır. Sanat ise gücümüze güç  katar. İyi tatiller.
Planlı çalışmanı sürdüreceğine inancım tamdır. Sorumluluklarını biliyorsun. Başarmak senin için çok anlamlıdır. Çalışmak hedefimize ulaşmamızı sağlar.
Başarının kendiliğinden gerçekleşmeyeceğini biliyorsun.  Daha fazla çalışarak ve okuyarak  başarın artacaktır. Spor , gücüne güç katacaktır.
Planlı ve düzenli çalışmak seni daha başarılı yapacaktır. Kitap okuyacağını bildiğini düşünüyorum.
Düzenli çalışmaya devam edeceğine inanıyorum. Okumak bilgilenmektir. Bilgi bizim fikir sahibi olmamızı sağlayacaktır. Doğru bilgi de bizi hedefimize ulaştırır. Sorumluluklarımızı bilmek önce kendimize saygımızdandır. Sanatla ilgilenmek ise ayrı bir değerdir.
Başarının kendiliğinden gerçekleşmeyeceğini biliyorsun.  Daha fazla çalışarak ve okuyarak  başarın artacaktır. Tatili iyi geçireceğini düşünüyorum.
Okumalıyız, çalışkan olmalıyız. Gücümüze güç  katmalıyız. Planlı çalışmayı sürdüreceğine inanıyorum. Arkadaşlarına değer vermen, kendi değerini yükseltmektedir. Sanat,  güneşin olsun.
Başarının kendiliğinden gerçekleşmeyeceğini biliyorsun.  İnanmak, başarmaktır.  Belirlediğin hedefe ulaşmak için gerekenleri yapacağına inanıyorum.
Düzenli çalışmaya devam edeceğine inanıyorum. Okumak bilgilenmektir. Doğru bilgi de bizi hedefimize ulaştırır. Sabırlı olmak ve sorumluluklarını bilmek seni başarılı yapıyor.
Planlı ve düzenli çalışmayı sürdüreceğine inancım tamdır. Kitap okumak gücüne güç, aklına akıl katar. Arkadaşlarına saygın, sorumluluklarını bilmen başarılı bir öğrenci olmanı sağlıyor.
Planlı ve düzenli çalışmayı sürdüreceğine inancım tamdır. Kitap okumak senin için çok önemlidir. Görev ve sorumluluklarını biliyorsun.  Spor , gücüne güç katacaktır.
Planlı ve düzenli çalışmayı sürdüreceğine inanıyorum. Sanatın insanı mutlu ettiğini biliyorsun. En iyi dostlarımızın başında kitap gelir. Okumaya devam edelim. Tatilimizi sanatla yaşayalım.
Düzenli çalışmaya devam edeceğine inanıyorum. Okumak bilgilenmektir. Doğru bilgi de  hedefimize ulaştırır. Doğru hedef bizi mutlu eder. Sorumluluklarını biliyorsun.
Planlı ve düzenli çalışmayı sürdüreceğine inancım tamdır. Kitap okumak gücüne güç katar. Görevlerini ve sorumluluklarını biliyor olman çok önemlidir.
Düzenli çalışmaya devam edeceğine inanıyorum. Okumak bilgilenmektir. Doğru bilgi de bizi hedefimize ulaştırır. Doğru hedef ise bizi mutlu eder. Sorumluluklarını biliyorsun. Sağlıklı ve mutlu tatil geçirmeni dilerim.
Planlı ve düzenli çalışmayı sürdüreceğine inanıyorum. Sanatın ve sporun insanı mutlu ettiğini biliyorsun. En iyi dostlarımızın başında kitap gelir. Okumaya devam edelim.  Günümüzü mutlu yaşayalım. Akıl ve bilim ışığımız olsun.
Planlı ve düzenli çalışmayı sürdüreceğine inancım tamdır. Kitap okumak gücüne güç katar. Tatilde kitap okuyalım. Gücümüze güç katalım.
Planlı ve düzenli çalışmayı sürdüreceğine inanıyorum. Tatilde oyunlar oynayalım. Kitap okuyalım. Sanat güneşimiz olsun.
Daha iyi çalışman gerektiğini biliyorsun. Kitap dostumuzdur. Çalışmak mutluluk getirir. Bilgili insanlar duygu ve düşüncesini daha iyi anlatırlar. Tatili iyi değerlendirelim.
Planlı ve düzenli çalışmayı sürdüreceğine inancım tamdır. Kitap okumak gücüne güç katar. Oyun, sanat bizim için önemlidir. Gülmek daha da önemlidir.
Planlı ve düzenli çalışmayı sürdüreceğine inanıyorum. Spor aklımızı ve bedenimizi güçlendirir. Kitaplar en iyi dostlarımızdır. Kitapların bize anlattıkları ve anlatacakları çoktur.
Planlı ve düzenli çalışmayı sürdüreceğine inancım tamdır. Kitap okumak gücüne güç katar. Kitapların bize anlattıkları ve anlatacakları çoktur.  Sanat ve spor bize güç verir.
Planlı ve düzenli çalışmanın gerekli olduğunu biliyorsun. Kitap okumak aklımızı güçlendirir. Kitapların bize anlattıkları ve anlatacakları çoktur. Başkalarına gösterdiğimiz saygının kendimizi de güçlendirdiğini biliyorsun.
Planlı ve düzenli çalışmanın gerekli olduğunu biliyorsun. Kitap okumak öncelikle düşünmemizi geliştirir. Kitapların bize anlattıkları ve anlatacakları çoktur. Başkalarına gösterdiğimiz saygının kendimizi de güçlendirdiğini biliyorsun.
Planlı ve düzenli çalışmanın gerekli olduğunu biliyorsun. Kitap okumak aklımızı güçlendirir. Okudukça mutluluğumuz artar ve zenginleşiriz.
Planlı ve düzenli çalışmayı sürdüreceğine inancım tamdır. Kitap okumak gücüne güç katar. Görev ve sorumluluklarını biliyorsun. Sanat, güneşin olsun.
Başarılı olmak için çabanı görüyorum. Çalışmaya devam etmelisin. Kitap okumanın önemli olduğunu biliyorsun. Kitapların bize anlattıkları ve anlatacakları çoktur. Görev ve sorumluluklarımızı bilmek daha başarılı olmamızı sağlayacaktır.
Daha iyi çalışman gerektiğini biliyorsun. Kitap dostumuzdur. Kitapların bize anlattıkları ve anlatacakları çoktur. Çalışmak mutluluk getirir. Düzenli  ve disiplinli olmanın bize neler kazandıracağını biliyorsun. Tatili iyi değerlendirelim.
Planlı ve düzenli çalışmayı sürdüreceğine inanıyorum. Akıl ve bilim bizim için yol göstericidir. Görev ve sorumluluklarını bilmen, disiplinli olman  hedefine ulaşmanı sağlayacaktır. Aklın, güneşin olsun.
Düzenli çalışmaya devam edeceğine inanıyorum. Okumak bilgilenmektir. Kitaplar bizim içindir. Doğru bilgi de bizi hedefimize ulaştırır. Disiplinli olmak başarılı olmamız içindir.
Düzenli çalışmaya devam edeceğine inanıyorum. Okumak bilgilenmektir. Kitaplar bizim içindir. Doğru bilgi de bizi hedefimize ulaştırır. Başkalarına verdiğimiz değerin, kendimize verdiğimiz değer olduğunu biliyoruz. Disiplinli çalışmaya devam edeceğine inanıyorum.
Düzenli çalışmaya devam edeceğine inanıyorum. Okumak bilgilenmektir. Kitaplar bizim içindir. Doğru bilgi de bizi hedefimize ulaştırır. Disiplinli çalışmaya devam edeceğine inanıyorum.
Planlı ve düzenli çalışmayı sürdüreceğine inancım tamdır. Kitap okumak gücüne güç katar. Kitapların bize anlattıkları ve anlatacakları çoktur. Disiplinli çalışmaya devam edeceğine inanıyorum.  Sporlu ve sanatlı tatiller dilerim.
Sevgili Alperen, başarılı olmak istediğinin, derslerini dikkatli dinlediğinin farkındayım. Ama puanların istediğin gibi değil, biliyorum. Ancak diğer dönem gerçek performansını sınav kağıdına yansıtacağını düşünüyorum. Çok kitap okumak, verimli ders çalışmak, düzenli not tutmak başarılı olmanın anahtarı… Sana çok güveniyorum, çünkü istemek başarmanın yarısıdır. İkinci dönem senden müthiş bir yükselme bekliyorum. Sevgiler.
Sevgili Semih, karnen güzel ve sen bundan daha iyisini de yapabilirsin. Davranışlarınla da örneksin. Öğretmenlerinin görüşlerini dikkate alman da sana çok şey kazandırıyor.  Diğer dönem seni daha aktif görmek isterim. Kitap okuyarak ders puanlarının daha da yükseleceğine daha azimli çalışacağına inanıyorum. Böyle güzel öğrencilerimizi güzel mevkilerde görmek isteriz. Sevgiler.
Sevgili Sude, karnen çok güzel. Takdir belgesi aldığın için de seni tebrik ediyorum. Daha iyisini de yapabilecek bir öğrenci olduğunu biliyorum. Diğer dönem daha yoğun geçecek. Disiplinli çalışarak kendini daha çok gösterebilirsin. Bizlerden yardım alabileceğini ve her konuda yanında olduğumuzu bilmeni isterim. Sana güvenimiz sonsuz. Diğer döneme bomba gibi başlayacağına inanıyorum… Sevgiler.
Sevgili Taha, beyefendi kişiliğin ve saygılı tavırlarınla soyadın gibi tatlı bir öğrencimizsin. Dönemin sonlarına doğru derslerini daha dikkatli dinlemeye başladın ve ödevlerine daha çok özen gösterdin. Diğer dönemde de bunu devam ettireceğini ve yükselen bir başarı grafiği yakalayacağını düşünüyorum. Yükseltmen gereken birkaç ders var. Onların üzerine düşebilir ve tatilde kitap okuyabilirsin. Sevgiler.
Sevgili Ali Emre, öncelikle  gibi çalışkan ve güzel huylu bir evlat yetiştirdiklerini için aileni de tebrik ediyorum. Karnen de güzel ama üzerine düşmen gereken dersler de var tabi ki… Dönemin sonlarına doğru performansında artış oldu. Çünkü kendine olan güvenin de arttı. İnşallah   diğer dönem kendini daha çok gösterirsin. Tatilde kitap okumanı, İngilizce ve Matematik derslerini tekrar etmeni tavsiye ediyorum. Sevgiler.
Sevgili Enes, dönem sonuna doğru toparlanmaya başladın. Bir yerden başlamak, istekli olmak, gayret etmek çok önemli ve sen bunları başardın. Umarım diğer dönem kaldığın yerden devam edersin. Ayrıca kitap okumaya özen göstermen gerektiğini biliyorsun. Kitap okuyarak zamanını verimli değerlendirebilirsin, bu aynı zamanda başarını arttıracaktır. İyi tatiller. Sevgiler.
Sevgili Ayşe Sıla, sevimli ve çalışkan öğrencim… Bu dönem bir harikaydın. Karnen de bunun kanıtı. Derslere her zaman katıldın, ödevlerini yaptın, davranışlarınla örnektin. Enerjik bir öğrencisin ve elbette neşeli… Bu dönemi güzel geçirdin. Umarım diğer dönem senin için daha başarılı daha mutlu daha hayırlı bir dönem olur. Seni başarından dolayı, aileni de senin gibi bir evlat yetiştirdikleri için tebrik ediyorum. İyi tatiller. Sevgiler.
Sevgili Muhammet Ali, karnenden de anlaşılacağı üzere çok verimli bir dönem geçirmemiş gibi görünüyorsun. Ama bu elbette düzeltilebilecek bir durum. Sadece biraz daha dersi dikkatle dinleyerek ve kitap okumaya zaman ayırarak notlarını yükseltebilirsin. Diğer dönem umarım ders başarın yükselir. Bu konuda sana güveniyorum. Dönemin sonlarına doğru yakaladığın yükselmeyi devam ettirirsen olur bu iş. İyi tatiller. Sevgiler.
Sevgili Meryem, hanımefendi kişiliğin ve derslerine gösterdiğin özen ile çok memnun olduğumuz öğrencilerimizden birisin. Karnen güzel, ancak diğer dönem yükseltmen gereken dersler olduğunu görüyorum. Bunlar için de elinden geleni yapacağından şüphem yok. Tatilde kitap okumanı da tavsiye ederim. İyi bir tatil geçirmeni diliyorum. Sevgiler.
Sevgili Dilara, bu dönem çok çalıştın ve güzel karnen de bunun göstergesi… Seni bu gayretinden dolayı takdir ediyorum. Sorumluluk sahibi, saygılı bir öğrencimsin. Senin bu performansla gelecekte çok iyi yerlere geleceğine de inanıyorum. Diğer dönem daha yoğun bir çalışma temposu seni bekliyor. İyi dinlenmen gerekiyor. Güzel bir tatil geçirmeni diliyorum. Sevgiler.
Sevgili Mustafa Ali, beyefendi ve saygılı öğrencim, dönemin sonlarına doğru derslerini çok dikkatli dinlemeye ve notlarını yükseltmeye çalıştın. Ama biliyorsun başarmak için sürekli disiplinli çalışmak gerek. Diğer dönem çok çalışacağına dair kendine söz verdiğinden eminim. Umarım daha aktif, daha başarılı bir daha da mutlu olacağın bir dönem yaşarsın. Sana çok güvendiğimden emin ol. Sevgiler.
Sevgili Ahmet, karnen güzel ve öğretmenlerin tarafından son derece beğenilen, efendi bulunan bir öğrencisin. Diğer dönemde de bana söz verdiğin gibi çok çalışarak notlarını daha da yükselteceğine inanıyorum. Bizi gururlandıracağından da eminim. Kitap okumayı sevdiğini biliyorum. Tatilde mutlaka okumaya çalış oğlum. İyi bir tatil geçirmeni dilerim. Sevgiler.
Sevgili Kaan, öncelikle teşekkür belgesi aldığın için seni tebrik ederim. Davranışların ve öğretmenlerine saygınla örnek bir öğrencisin. Aileni de senin gibi iyi huylu bir evlat yetiştirdikleri için tebrik ederim. Karnene baktığımda özellikle Matematik ve Yabancı Dil derslerinin üzerine düşmen gerektiğini görüyorum. Bunun için de okul kurslarına daha çok katılabilirsin. Bunu çok isterim. İyi tatiller. Sevgiler.
Sevgili Necla, karnen çok güzel, seni tebrik ediyorum. Davranışların, neşen ve hanımefendi kişiliğinle güzel bir öğrencimizsin. Girmiş olduğun Siyer yarışmasındaki derecenden dolayı da seni ayrıca tebrik ederim. Öğretmenlerini gururlandırdın. Daha da disiplinli çalışarak diğer dönem TEOG başarını da yükselteceğine inanıyorum. İyi bir tatil geçirmeni diliyorum. Sevgiler.
Sevgili Damla, karnen çok güzel. Her anlamda örnek gösterilecek, gurur duyduğumuz bir öğrencimizsin. Bütün öğretmenlerin senden çok memnun. O kadar gayretlisin ki bu azminle gelecekte büyük başarılara imza atarsın, senden eminim. Diğer dönem inşallah daha verimli daha güzel bir dönem geçirirsin. Sana güvenim sonsuz. Senin destekçinim. İyi bir tatili ve en güzel şeyleri hak ediyorsun. Sevgiler.
Sevgili Abdullah, benim beyefendi ve akıllı öğrencim, dönemin başından beri derslerine çalışıyorsun. Etütlere derslere koşuyorsun. Karnen de güzel ama İngilizce dersine ayrı bir özen göstermen gerektiğini biliyorsun. İstemek ve inanmakla başlar her şey. Kendine bir inansan dağları devirirsin. Diğer dönem daha da başarılı olacağına inancım sonsuz. Çünkü aynı zamanda kafasına koyduğunu da yapan bir öğrencisin. Sevgiler.
Sevgili Mehmet, karnen çok güzel. Takdir belgesi aldığın için seni tebrik ederim. Ama biliyorsun bu yeterli değil. TEOG başarını daha da yükseltmen ve potansiyelini tam anlamıyla sonuna kadar kullanman gerekiyor. Ciddi, disiplinli bir çalışma, ödevleri günü gününe yapmak da çok önemli… Sana tüm öğretmenler olarak çok güveniyoruz. Ancak senden beklentimiz çok yüksek. Sevgiler.
Sevgili Ebrar, Dönem boyu derslerini güzel dinledin ve tüm ödevlerini eksiksiz yaptın. Gayretinden dolayı seni tebrik ediyorum. Ayrıca dönemin başına göre daha aktifsin. Davranışların ve öğretmenlerine olan saygınla örnek bir öğrencisin. Senden çok memnun olduğumuzu bilmeni isterim. İnşallah gelecekte güzel mevkilerde olursun. Diğer dönemde de performansını sınav kağıtlarına daha da güzel aktarırsın umarım. Sevgiler.
Sevgili Elif, sorumluluk sahibi, hanımefendi ve saygılı bir öğrencimizsin. Senden çok memnunuz. Senin gibi bir evlat yetiştirdikleri için de aileni tebrik ediyorum. Karnen de güzel. Sadece matematik dersini yazarak, bol bol konu anlatımına çalışarak başarabilirsin. Kitap okumayı sevdiğini biliyorum. Zamanını kitap okuyarak daha verimli değerlendirebilirsin. Diğer dönem yepyeni bir başlangıç yapmanı ümit ediyorum. Sevgiler.
Sevgili Sümeyye, bu dönem çok ama çok gayretli bir şekilde ders çalıştın. Ödevlerini eksiksiz yaptın, sorumluluklarını yerine getirdin.  Seni azminden ve istikrarından dolayı tebrik ederim. Gurur duyduğum bir öğrencimsin. Teşekkür belgesi alman da çok güzel. İnşallah diğer dönem bu performansını, sınavlarına daha çok yansıtırsın ve Takdir belgesi de alırsın. Güzel bir tatili hak ediyorsun. İyi tatiller. Sevgiler.
Sevgili Harun, davranışların, güleryüzün ve öğretmenlerine olan saygınla dikkat çeken bir öğrencisin. Ancak ders puanlarını yükseltmen gerektiğini görüyorum. Diğer dönem bol bol kitap okumanı tavsiye ediyorum. Derslerini daha dikkatli dinlemeni ve ödevlerini eksiksiz olarak yapmanı… Senin gibi iyi huylu saygılı ve yardımsever bir evlat yetiştirdikleri için aileni tebrik ediyorum. Sen de bizim beklentilerimizi gerceklestirirsin insallah. Sevgiler.
Sevgili  Emre, dönemin başından beri derslerinde başarılı olmak için gayret ettin. Dersi dikkatle dinledin. Karnen güzel. Ama sen daha da iyi olmasını istiyorsun, biliyorum. Kitap okumaya daha çok zaman ayırmanı, dönemin sonundaki gibi daha yoğun çalışmanı isterim. Diğer dönem senden beklentim çok yüksek. Diğer döneme sıkı başlamak için güzel bir tatil geçirmen gerekiyor. Sevgiler.
Sevgili Tuğba, karnen iyi.  Ama senin potansiyelini yansıtmıyor. Devam konusuna dikkat etmen gerektiğini biliyorsun, kaçırdığın her ders Teog’ da kaçırdığın bir soru demek, okul dışında geçirdiğin zaman kaybedilmiş zamandır ve zamanın telafisi olmaz, biliyorsun. Ama seçimler sana ait. Seçimlerimiz sonucunda ödüller de alabiliriz , bedeller de ödeyebiliriz. Umarım sen güzel seçimler yaparsın. İyi tatiller.
Sevgili Hüseyin, karnen çok güzel. Bu başarından ve gayretinden dolayı seni tebrik ederim. Dönem boyu derslerini dikkatle dinledin ve ödevlerini yapıp sorumluluklarını yerine getirdin. Diğer dönemde aynı performansı hatta daha fazlasını sergileyeceğine inanıyorum. Sürekli olarak kurslara devam etmeni ve kitap okumaya devam etmeni isterim. Diğer döneme bomba gibi başlayacağından eminim. İyi tatiller. Sevgiler.
Sevgili Gül, hanımefendi kişiliğinle ve ders başarınla örnek bir öğrencisin. Karnen de çok ama çok güzel. Sen daha iyisi olsun istiyorsun, biliyorum ama diğer dönem müthiş bir yükselme göstereceğinden eminim. Sana çok güveniyorum, çünkü çok isteklisin ve bu başarmanın yarısıdır… Senin gibi bir evlat yetiştirdikleri için aileni tebrik ederim. Her konuda destekçinim. İyi tatiller. Sevgiler.
Sevgili Melek, karnen iyi. Sen bir kitap kurdusun ve duygusal, naif, hanımefendi bir öğrencimsin. Ama durgunluğunla dikkatimizi çekiyorsun. Bazen içinden durgun, sessiz olmadığını söylemek geliyor  ama olmuyor, değil mi… Kendini ifade etmen seni hem rahatlatacaktır hem de derste daha aktif olmanı sağlayacaktır. Diğer dönem umarım bazı şeyleri değiştirirsin. Destekçinim. Bunu asla unutma. İyi tatiller. Sevgiler.
Sevgili Meltem, dönemin başından beri düzenli bir şekilde derslerine çalıştın. Kurslara devam ettin. Bu gayretinden dolayı seni tebrik ediyorum. Matematik dersinde de gerçekten çok iyisin. Geleceğin matematik öğretmeni olacağını düşünüyorum. Senin gibi güzel bir evlat yetiştirdikleri için de aileni tebrik ederim. Diğer dönem daha da başarılı olacağına inanıyorum. İyi tatiller. Sevgiler.
Sevgili Kaan, karnenden düzeltmen gereken birçok ders olduğunu görüyorum. Derslerine yoğunlaşabilsen ve dikkatle dinlemeye çalışsan eminim karnen çok daha güzel olur. Bir de kitaplık görevlimiz olarak senden daha çok kitap okumanı beklerdim. Kitap okumayan bir insan eğitimini tamamlamış sayılmaz. Kitap okumak aynı zamanda her dersi başarmanda da sana yardımcı olacaktır. Sevgiler.
İlginizi çekebilir:
4. Sınıf Öğretmen Karne Görüşleri

AHMET. SENE BAŞINDA DERLERE KARŞI BİRAZ İLGİSİZDİN. SONRADAN KENDİNİ TOPLADIN VE SENDEN BEKLENİLENİ GÖSTERDİN. AYNI AZİM VE GAYRETİ İKİNCİ DÖNEMDE DE GÖSTERMENİ BEKLİYORUM. AFERİN SANA.

EGEMERT. GEÇEN SENELERE ORANLA, BU YIL BAŞARININ GÜNDEN GÜNE ARTTIĞINI  GÖRDÜM. İKİNCİ DÖNEMDE DE BAŞARININ DAHA  DA YÜKSELECEĞİNE İNANIYORUM. AFERİN SANA.

NEŞE. GAYRETİN VE AZMİNDEN DOLAYI SANA TEŞEKKÜR EDERİM.BAŞARININ HAYATININ HER DÖNEMİNDE DEVAM ETMESİNİ DİLERİM.İYİ TATİLLER

ZEYNEP. BU YIL, GEÇENYILA ORANLA BİRAZ DAHA GAYRETLİSİN. GAYRETİN VE AZMİNDEN DOLAYI  SENİ TEBRİK EDİYORUM. İKİNCİ DÖNEMDE DE AYNI BAŞARIYI GÖSTERMEN DİLEKLERİMLE  İYİ  TATİLLER.

SERHAT.ŞU ANDA GÖSTERDİĞİN PERFORMANSTAN DAHA FAZLASINI GÖSTEREBİLECEĞİNE OLAN İNANCIMLA GAYRETLERİNİN ARTMASINI TEMENNİ EDİYORUM

FURKAN. DERSLERİNDE GÖSTERMİŞ OLDUĞUN BAŞARILARINDAN DOLAYI SENİ TEBRİK EDİYORUM. İKİNCİ DÖNEMDE DE AYNI BAŞARININ DEVAMI DİLEKLERYLE SANA İYİ TATİLLER…

DİDEM. GEÇEN YILA ORANLA BİRAZ DAHA GAYRETLİ OLDUĞUNU GÖRÜYORUM. İKİNCİ DÖNEMDE DE AYNI  BAŞARIYI  DEVAM ETTİRMEN DİLEĞİYLE  İYİ TATİLLER.

AZRA. GEÇEN YILA ORANLA BİRAZ DAHA GAYRETLİ OLDUĞUNU GÖRÜYORUM. İKİNCİ DÖNEMDE DE AYNI  BAŞARIYI  DEVAM ETTİRMEN DİLEĞİYLE  İYİ TATİLLER.

AYŞE. GEÇEN YILA ORANLA BİRAZ DAHA GAYRETLİ OLDUĞUNU GÖRÜYORUM. İKİNCİ DÖNEMDE DE AYNI  BAŞARIYI  DEVAM ETTİRMEN DİLEĞİYLE  İYİ TATİLLER.

ERDİ. SINIF İÇİNDE DERSLERE KATILMANA RAĞMEN, SINAVLARDA  YETERLİ BAŞARIYI GÖSTEREMEDİĞİNİ GÖRDÜM. TATİLDE KİTAP OKUMALI VE BİRAZ DA DERS YAPMALISIN.

MEHMET. SINIF İÇİNDE DERSLERE KATILMANA RAĞMEN, SINAVLARDA  YETERLİ BAŞARIYI GÖSTEREMEDİĞİNİ GÖRDÜM. TATİLDE KİTAP OKUMALI VE BİRAZ DA DERS YAPMALISIN.

DİLARA. İKİNCİ DÖMEMDE  DAHA DA BAŞARILI OLMANI BEKLİYORUM.FIRSAT  BULDUKÇA  BOL BOL KİTAP OKU VE  MATEMATİĞİNİ DE İLERLETMEYE ÇALIŞ.

MURAT. BU DÖNEM DERSLERİNE GEREKEN ÖNEMİ  PEK GÖSTERMEDİN. İKİNCİ DÖNEM SENDEN DAHA ÇOK ŞEYLER BEKLİYORUM. TATİLDE ÇALIŞMAYI BIRAKMA.

PERİHAN. BAŞARMAK İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPMAYA ÇALIŞTIĞINI BİLİYORUM. DERSLERİ EVDE ÇALIŞARAK BİRAZ DAHA PEKİŞTİRMELİSİN. İKİNCİ DÖNEMDE SENDEN DAHA ÇOK BAŞARI BEKLİYORUM.

İlginizi çekebilir:
1. Sınıf Öğretmen Karne Görüşleri

ECENUR. SENE BAŞINDAN BU YANA BAYAĞI BİR  İLERLEME KAYDETTİN. SENDE KAPASİTE OLDUĞUNU GÖRÜYORUM. SINIFA YENİ KATILMANA RAĞMEN ARKADAŞLARINLA İLETİŞİMİN DE ÇOK İYİYDİ. İKİNCİ DÖNEMDE ÇOK DAHA BAŞARILI OLMANI ÜMİT EDİYOR VE SANA İYİ TATİLLER DİLİYORUM.

MUSTAFA. DERSLERİNDE GÖSTERMİŞ OLDUĞUN BAŞARILARINDAN DOLAYI SENİ KUTLUYORUM. İKİNCİ DÖNEMDE  DE BAŞARILARININ DAHA DA ARTMASI DİLEKLERİMLE SANA İYİ TATİLLER DİLİYORUM.

ESER. DERSLERİNDE GÖSTERMİŞ OLDUĞUN BAŞARILARINDAN DOLAYI SENİ KUTLUYORUM. İKİNCİ DÖNEMDE  DE BAŞARILARININ DAHA DA ARTMASI DİLEKLERİMLE SANA İYİ TATİLLER DİLİYORUM.

ZEKİBERK. SENDE KAPASİTE OLMASINA RAĞMEN DERSLERE BAZEN KENDİNİ  PEK VERMİYORSUN. BİRAZ DAHA DİKKAT VE GAYRET GÖSTERİRSEN ÇOK DAHA BAŞARILI OLABİLİRSİN. İKİNCİ DÖNEMDE DAHA DA BAŞARILI OLMAN DİLEKLERİMLE SANA İYİ TATİLLER DİLİYORUM.

RIFAT. BAŞARMAK İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPMAYA ÇALIŞTIĞINI BİLİYORUM. KENDİNE GÜVEN VE İNAN. KENDİNE GÜVENMEK BÜTÜN ZORLUKLARI YENMEDE İLK ADIMDIR. BAŞARILARININ İKİNCİ DÖNEMDE  DAHA  DA ARTMASI DİLEKLERİMLE SANA İYİ TATİLLER DİLİYORUM.

İREM. SINIFA YENİ KATILMANA RAĞMEN KISA SÜREDE ARKADAŞLARINA UYUM SAĞLADIN VE ONLARIN GÖZDESİ OLDUN. ILIMLI DAVRANIŞLARINA BİR DE BAŞARI EKLEYİNCE SINIFIMIZIN GÖZDESİ- GURUR KAYNAĞI OLDUN. AİLENİN SENİNLE GURUR DUYDUĞUNU MUHAKKAK. BEN DE SENİNLE GURUR DUYUYORUM. BAŞARILARININ BU DÖNEMDEOLDUĞU GİBİ, İKİNCİ DÖNEMDE DE DEVAM ETMESİ DİLEKLERİMLE SANA İYİ  TATİLLER DİLİYORUM.

———————

Nidanur. Karne notlarına baktığımda daha iyi olabileceğini görüyorum. Bence bu notlar sana yakışmadı. İkinci dönem daha iyisini bekliyorum senden. Olacak göreceksin. Tabiî ki sen de istersen.

Serhat.Geçen dört aya ve karne notlarına baktığımda daha iyi olabileceğini görüyorum. Bence bu notlar sana göre değil. İkinci dönem daha iyisini bekliyorum senden. Olacak göreceksin. Tabiî ki sen de istersen.

Alperen. “Aferin sana.” Geçen yıla oranla çok daha iyisin. İkinci dönemde de başarılarının devamını senden bekliyorum. Biraz daha düzenli olmalı ve sorumluluklarını aksatmamalısın.1.dönemde gösterdiğin performanstan daha fazlasını gösterebileceğine olan inancımla iyi tatiller diliyorum.

İlginizi çekebilir:
Başarı Seviyesine Göre Öğretmen Karne Görüşleri

Beyza. Son derece başarılı geçen ilk dönem için seni tebrik ediyorum. Umarım ikinci dönem daha da iyi olursun. Senden daha fazlasını bekliyorum.

Emre. Tatilde , karne notlarını ve bu  dönemi değerlendirmeni istiyorum. Bence daha iyi olabilirdi. Tatil dönüşü bize neler yapabileceğini göster.

Mert. Derslerinde göstermiş olduğun başarılarından dolayı seni kutluyorum. Tatilde iyice dinlen ve başarılarını artırma kararlılığıyla dön.

Canım öğrencim,sarı kızım…Başarmak vazgeçmemektir.En büyük zaferler vazgeçmeyenlerindir. Dünya vazgeçenleri değil başarılı olmak için gerekli azim ve çalışmayı gösterenleri hatırlar.Unutturma kendini…Başar…Seni seven ve sana güvenen öğretmenini Mutlu Et…

İyi bir başlangıç,yarı yarıya başarı demektir.Her şeyin en önemli noktası başlangıçtır.Başlangıç noktan bugün olsun.Kendine güven,cesur ol,Korkma.Hemen bugün başla ki çalışmaya,başarılı ve mutlu ol hayatın boyunca.Senin mutluluğun benim mutluluğum.Hadi yakışıklı oğlum gülümse ve tut elimden,götür bizi başarı ülkesine…

Unutma…Hayat senin cesaretine göre büyür veya küçülür.Büyük cesaretlerle dolu bir hayat seni bekliyor.Sana güveniyorum,sakin ol ve başar.Öğretmenin seni çok seviyor…

Günün birinde herkes kendi yıldızını bulabilsin diye mi parlaktır tüm yıldızlar…(Küçük prens)Yıldızın orada seni bekliyor,küçük prenses…Sakin ve emin adımlarla ilerle…Bunu yapabilirsin…Seni çok seviyorum akıllı kızım benim.

Ne kadar yavaş ilerlediğinin bir önemi yok,yeter ki durma.Durmak zamanı geçti,zaman çalışmak zamanı…Uğraş,didin,düşün,ara,bul ve koş…Çalışarak koşacağın yerde başarı seni bekliyor…

Güzel,kara kızım benim başarı istenmediği yere gelmez.Ama senin ise çok yakınına gelmiş başarı…Hemen kapının önünde…Neden açmıyorsun?Yoksa istemiyor musun sen başarmayı?Hadi aç hoş geldin de başarıya…Şimdiye kadar seni beklettiğim için çok pişmanım de…Bir daha senden hiç ayrılmayacağım de.Bundan sonra Hamide demek başarı demek de herkese…

Zafer,zafer benimdir diyebilenlerindir. Benim yakışıklı, gülen gözlü öğrencim.Futbolcular hiçbir zaman yenilgiyi düşünmezler.Her maça kazanmak düşüncesi ile çıkarlar.İşte senin de maçların bugün başlıyor.At gollerini,ulaş zaferlere…Her zamankinden daha yüksek sesle bağır şimdi sen de,bekle beni zafer ,Recep geliyor de,nice zaferler seni bekliyor,öğretmenin de senden gelecek olan zafer haberlerini…

Benim yakışıklı,içine kapanık ve bir o kadarda inatçı oğlum.Kazanmak istiyor fakat kazanamayacağını düşünüyorsan;bu hayatta kesinlikle kazanamazsın.Gerçek başarıya ancak başarısızlık korkusunu yenerek ulaşabilirsin.Hadi artık yen şu korkunu…Güven kendine…Korkunu yen ki seninle başarıdan başarıya koşalım…

Benim uykuyu çok seven kara oğlum…Her sabah uyandığında iki seçeneğin vardır,ya tekrar uyur hayal görürsün ya da kalkar,uyanır,hayallerinin peşinden gidersin.Uyanmanın zamanı gelmedi mi daha?Hadi kalk.Yıka elini yüzünü,giy formanı,al kitabını,defterini,dinle öğretmenini.Biraz istek biraz çaba çok daha iyi olabilirsin…

Sevgili öğrencim,benim akıllı bıdığım…Öğretmeninin senin başarılı olabilmene inandığı kadar sen de kendine inanırsan başarının formülünü bulmuş olacaksın.Sen lidersin…Lider özellikteki kişiler cesurdurlar.Hep başarılı olmanın hayalini kurarak kendi kendilerine söz verirler.Senden kendine ve seni çok seven öğretmenine yüksek bir sesle söz vermeni istiyorum.Başarılı olmak için asla pes etmeyeceğim Fatma Zehra.Başarılı olmak için asla pes etmeyeceğim öğretmenim…

Mert,cesur ve yakışıklı oğlum benim.Hayatta hiç kimse seyirci koltuğunda oturanları alkışlamaz.Alkışlar hep sahneye çıkan cesur insanlar içindir.Çık başarı merdivenlerini.Atla başarı sahnesine.Duyur adını.Herkes seni alkışlasın.Göster Halilin kim olduğunu.Sen yaparsın…

Cesaret,korkmana rağmen harekete geçebilmektir ve başarı asla vazgeçmeyenlerindir…Kendine güven akıllı öğrencim benim…

Başarılı insanlar yola çıktıklarında hata yaparlar,hatta hata üstüne hata yaparlar ve sonra yeniden hata yaparlar ama asla çıktıkları yoldan geri dönmezler.Ve daima zirveye ulaşırlar.Zirvede de her zaman bir kişiye daha yer vardır.O kişi sensin Mustafa…Seni başarının zirvesinde kollarımı açmış bekliyor olacağım.

Utangaç,kibar,güldüğü zaman yanağında güller açan tatlı kızım benim…Başarı yalnızca hazırlıklı olana gider.Sen gerekli hazırlığını sabırla,hiç durmadan yap ki başarı yakanı hiç bırakmasın.Sana inanıyorum.Başarı seninle gelecek.Öğretmenin seni çok seviyor,sende onu seviyorsan haydi iş başına.

Unutma,unutma,unutma…Seni çok seven öğretmenini…Kitabını,defterini,cetvelini,ne de hedeflerini…Asla unutma.Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.Ben senin rüzgarın olurum ama sen hedeflerine ulaşmak istersen…Hedeflerini belirleyip yola çıkmaya hazır olduğunda çağır beni,öğretmenin götürür seni…

Bir şeyleri denemekten korkma,yorulma ve asla vazgeçme…Unutma imkansız diye bir şey yoktur…Öğretmenin seni çok seviyor Sefacığım…

Yalnızca sahibi olmayan sandallar dalgaların götürdüğü yere giderler.Sandalını sahipsiz bırakma ve kendi gücüne inan…Sana çok güveniyorum prenses kızım benim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu