Bilgi Bankası

Türkçe Altyazı İndirme Siteleri

Sinema sevenlerin en büyük derdi düzgün bir altyazı indirme sitesi bulmak. İndirilen filmin veya dizinin doğru ve etkili şekilde çevirisinin yapıldığı bir altyazıyı bulmak son zamanlarda oldukça zorlaştı. Telif nedeniyle kapatılan bazı siteler olsa da uzun zamandır yoluna kaliteli şekilde devam eden Türkçe altyazı indirme siteleri bulunuyor. Bu sitelerde sektörün önemli çevirmenleri yer alıyor.

Türkçe Altyazı İndirme Siteleri Güvenilir Mi?

Sitelerden indirilen .srt uzantılı dosyalar haricinde bir dosya bulunuyorsa tıklamamanızı öneririz. Diğer türlü bilgisayarınıza virüs bulaşabilir. Son zamanlarda .exe uzantılı dosyaları yükleyerek bilgisayarınızı ele geçirmeye çalışan bilgisayar korsanları oldukça çoğaldı. Bu dosya türüne tıkladığınızda bilgisayarınızdaki bilgilerin başkalarına geçmesine neden olabilirsiniz. Ama aşağıda vereceğimiz Türkçe altyazı indirme siteleri sayesinde bu tip sorunla karşılaşma ihtimaliniz çok çok düşüktür. Çünkü kaliteli içeriğe önem veren site yönetimi ve moderatörler bu tip dosyaların yüklenmesine izin vermemektedir.

Türkçe Altyazı İndirme Siteleri

Aşağıda piyasanın en iyi Türkçe altyazı siteleri yer alıyor. Alt kısımda yer alan siteler yabancı sitelerdir. Bunlar içerisinde Türkçe olmayabilir. Alternatif olsun diye ekledik ama yine kontrol etmenizde fayda var.

https://www.turkcealtyazi.org

http://www.moviesubtitles.net/

Sizin de bildiğiniz ama bu listede yer almayan bir site bildiğiniz varsa aşağıdaki yorum kısmından bize gönderebilirsiniz.

İyi seyirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu