Teknoloji

Rehbere Kaydetmeden Whatsapptan Mesaj Atma

Whatsapp sosyal medya alanında sohbet edilen ve mesajlaşma ortamı sağlayan platformlardan biridir. Dünya çapında zengin kullanıcı listesi ile beraber her daim güncel hizmet vermeyi amaçlamıştır. Whatsapp üzerinden mesaj göndermek isteyen kişiler genel olarak rehberinde kayıtlı olan kişilere whatsapp listesi üzerinden mesaj atmaktadır. Fakat numarası kayıtlı olmayan bir kişiye mesaj atmanın yöntemleri de pek çok kullanıcı tarafından merak edilmektedir. Numarayı rehbere kaydetmeden whatsapptan mesaj atma özelliğinden yararlanmak mümkündür. Bunun için en güzel web sitesi watsap.org ‘dur.

İnternet üzerinde yer alan linkleri takip eden pek çok kişi bu yöntem sayesinde istediği numaraya mesaj atabilmektedir. Rehberde numaranın yer almasına bu şekilde gerek kalmamaktadır. İnternet arama motoru üzerinde yer alan sitemiz kişilere rehbere kaydetmeden mesaj gönderme olanağı sağlamaktadır. Web sitemize yer alan link paylaşımı üzerinden mesaj gönderilmesi istenen numara eklenmektedir. Bu işlemi ilk defa yapan kişiler için sitemiz adım adım işlem basamaklarını sunmaktadır. Mesaj göndermek için ilk olarak numara girilmektedir.

Ardından gönderilmesi istenen mesaj belirtilen bölgeye yazılmaktadır. Mesajın hangi numaradan gönderileceği de büyük önem taşımaktadır. Herhangi bir numaraya mesaj göndermek isteyen kişiler kendi numarasını da eklemek zorundadır. Bu şekilde kişi numarasından karşı tarafın numarasına mesaj iletilmektedir. Mesaj gönderim işlemi devamında kişi rehberine numarayı kaydetmeden oldukça kolay bir şekilde mesajını gönderebilmektedir. Genel olarak bu işlemler toplu mesaj gönderimi ya da tanıtım yapılacak mesajlar için kullanım sağlayan özelliklerden biridir.

İlginizi çekebilir:
Ücretsiz PowerPoint Şablonları ve Temaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu