LiseÖne çıkanlar

Lise Ders Çalışma Programları **2023 Güncel

Liseye yeni başlayan öğrencilerin okul dersleri dışında kişisel olarak çalışma isteği olduğunu biliyoruz. Bireysel çalışma ders programı da kişiden kişiye değişebilecek niteliktedir. Yani herkesin ders çalışma yöntemleri farklıdır. En sağlıklı olanı ders çalışma programını kendinizin hazırlamasıdır. Eğer ders çalışma programı hazırlamakta güçlük çekiyorsanız okul rehberlik programına başvurabilirsiniz. En uygun ders çalışma programını hazırlayabilirler.

Aşağıda sizler için birkaç ders çalışma programı ekledik. Çıktısını alıp bu düzene uyabilirsiniz. Üzerinde düzenleme yapmak da isteyebilirsiniz. Başta da dediğimiz gibi en ideal olanı kendinizin hazırlamasıdır. O irade yoksa eğer sizde okul rehberlik programı ve daha sonra bizdekini kullanabilirsiniz. Bizden aldığınızı da okul rehberlik öğretmenine gösterip düzenleme yapmasını isteyebilirsiniz. Unutmayın, çok çalışmak değil doğru çalışmak sizi ilerletir.

Lise Ders Çalışma Programları

İdeal olabilecek 2022 lise ders çalışma programları görselleri aşağıdadır. En alt kısımda da ekli dosyalara bakmayı unutmayın.

Lise ders çalışma programı önemli olduğu kadar nasıl çalışılacağını bilmek de bir o kadar önemlidir. Bu sebeple buradaki yazıyı da mutlaka okuyun.

Boş ders saat çizelgesi

Ders çalışma programları

EĞİTİM UZMANI-REHBER ÖĞRETMEN

FEYZA ÇELİK

İlginizi çekebilir:
TYT Konuları Bitmeden AYT Nasıl Yetiştirilir?

İlgili Makaleler

32 Yorum

  1. Basari bireyseldir ancak doğru analizlerle hedefe ulaşabilir.Bunun için de öğrenci adayının iyi tanınması ve güçlü bir motivasyon gerekir.Katkilariniz için teşekkür ederim.

  2. Proje ödevim için çok işime yaradı sağolun ama genel olarak cümlenin öğeleri çözümlü örnek verseydiniz daha iyi olurdu.

  3. bu siteyi dün keşfettim ve mükemmel bir site sizlere çok ama çok teşekkür ederim yarın teog var ve ben bu site sayesinde konuları çok iyi kavradım sonsuz teşşkler :DD

  4. ya çok güzel bir anlatım var inşallah sınavdan yüksek alırım bu sayfa çok güzel ve bana çok şey ekledi inşallah yüksek alırım

  5. ya çok güzel bir anlatım var inşallah sınavdan yüksek alırım bu sayfa çok güzel ve bana çok şey ekledi inşallah yüksek alırım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu