İlkokul

Genel Öğretmen Karne Görüşleri

Genel olarak yazılmaya müsait öğretmen karne görüşleri şu şekildedir:

Güzel yavrum, seni bir yıl hasretle bekledim , geldin ve kaldığımız yerden devam … Canım, başarmak çabanın sonucudur. Sende de bu gayret olduğu sürece başarı hep seninle olacaktır. Iyi tatiller.

——————–

Zeynep im , kıymetli zamanını seni başarıya götürecek olan :kitap okumak, test çözmek , oyun oynamak, ailenle sohbet etmek vb. ile değerlendir. 3T den uzak dur.Tablet,telefon,televizyon.Gayretini görüyorum ve artarak devam etmesini diliyorum.Güzel yavrum iyi tatiller.

——————–

Yakışıklı oğlum, kapasitenin hep farkında ol. Evde desteksiz çalışmayı alışkanlık haline getirirsen başarına başarı eklersin.

——————–

Yakışıklı oğlum,  çalıştığın zaman cok başarılı olduğunu biliyoruz. Çalışmayı hiç bırakmamalısın.

——————–

Yakışıklı yavrum, ilgin , merakın ve yeteneklerin senin bilgi kaliteni arttırıyor. Bireysel ders çalışmalısın. Derslerle ilgi , merak ve yeteneklerini birleştirdiğinde hiç bir sınav seni zorlayamaz.

——————–

Boncuk gözlüm, gözlüklerin sana çok yakıştı. Gözlüklerle sanki bir bilgi kutusu oldun.Derslerde ki ilgin ,ders çalışma hevesin hiç bitmesin.Başarının devamını dilerim.

——————–

Görkemciğim, ders çalışırken dikkatli çalışıp konuları  anlayarak ilerlemelisin. Kitap okumak  için daha fazla zaman ayırmalısın. Başarının  artarak devamını dilerim.

——————–

Yakışıklı  yavrum, derslerde ki başarını tebrik eder artarak devamını dilerim.

——————–

Boncuk gözlü güzel prensesim, ders çalışırken  dikkatli çalışıp konuları anlayarak ilerlemelisin. Kitap okumak  için daha fazla zaman ayırmalısın. Başarının  artarak devamını dilerim.

——————–

Yakışıklı oğlum, ders çalışmayı ve kitap okumayı hiç  bırakmamalısın . Son yazılı notlarındaki düşüş beni üzdü. Gayretli olursan başarı hep seninle olacaktır.

——————–

Yakışıklı yavrum, istersen ve çalışırsan çok başarılı olduğunu biliyorum. Kitap okumak  için daha fazla zaman ayırmalısın. Başarının  artarak devamını dilerim.

——————–

Fatihciğim, ders çalışırken dikkatli çalışıp konuları anlayarak ilerlemelisin. Kitap okumak için daha fazla zaman ayırmalısın. Başarının  artarak devamını dilerim.

İlginizi çekebilir:
3. Sınıf Öğretmen Karne Görüşleri

——————–

Güzel kızım, ilgi ve yeteneklerini bireysel ders çalışma ile birleştirdiğin zaman hiçbir sınav sana zor gelmeyecektir. İçindeki kitap okuma isteğin  hep devam etsin. Başarının devamını dilerim.

——————–

Güzel kızım , hayatta karşılaştığın  hiçbir zorluk seni derslerinden soğutmasın. Derslerine hep sarıl ,başarmanın verdiği haz sana en büyük destek olacaktır. Başarının devamını diliyorum.

——————–

Güzel kızım , ders çalışırken dikkatli çalışıp konuları  anlayarak ilerlemelisin. Derste beni daha dikkatli dinlersen başarın  artarak devam edecektir.

——————–

Dürüst , güvenilir ve yakışıklı yavrum, başarın daim olsun. Karşına  hep güzel insanlar çıksın.

——————–

Yakışıklı oğlum, ders çalışırken dikkatli çalışıp konuları  anlayarak ilerlemelisin. Kitap okumak  için daha fazla zaman ayırmalısın. Gayretini görüyorum.2. Dönemde gayretinin  artarak devamını dilerim.

——————–

Güzel yavrum, ders çalışırken daha dikkatli çalışıp konuları anlayarak ilerlemen gerekli.Bu senin çalışma prensibin olursa başarın artarak devam edecektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu