4. Sınıf

4. Sınıf Öğretmen Karne Görüşleri

4. sınıf öğretmenlerinin karne görüşleri şu şekildedir:

Sevgili Nehir Nur,

Bal arısı gibi çalışkan ve üretken bir öğrencisin güzel kızım. Aldığın her görevi başarıyla ve ciddiyetle yerine getirdin. Her sabah öğretmen masasını düzenlemek, sınıf kitaplığının sorumluluğunu en güzel şekilde yürütmek ve aldığın her görevi üstün bir başarıyla yerine getirmekten yılmadın, yorulmadın…

Tam bir görev insanısın… Başarıların devam eder İnşallah.

——————–

Sevgili Ahmet Hakan,

Sen çok zeki,  hassas, ince düşünceli ve çok becerikli bir öğrencimsin. İleride çok iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Hata yaptığın zaman doğruyu çabuk görüyor, özür dilemeyi biliyorsun, ayrıca kendine güveniyorsun. Bunlar çok güzel özellikler…. Gayretini son noktaya çıkardığın zaman başarılarına kendin bile inanamayacaksın.

Tatilde kitap okumayı ihmal etme olur mu?

——————–

Sevgili Tuana,

Altın kalpli güzel kızım. Biliyorsun ki kalbimiz kanı pompalamakla görevlidir ve hiç durmadan çalışır. Senin kalbin kan pompalama ve çalışmanın yanı sıra; iyilik, hoşgörü ve başarı pompalıyor. Sevgi dolu altın gibi kıymetli bir kalbe sahipsin…

İnanıyorum ki biraz daha gayret ederek planlı ve düzenli bir çalışmayla çok daha başarılı olacaksın…

——————–

Sevgili Adnan,

Sosyal bilgiler dersinde öğrenmiştik biliyorsun pusula kullanmak yön bulmanın en kolay yoludur. Senin BAŞARI yönündeki pusulan ÇOK ÇALIŞMAK olsun. İki hafta çok güzel bir tatil yap; gez, eğlen ,oyna…Tabii en güzel arkadaşımız kitapları  okumayı unutma…Birlikte çok güzel bir dönem daha geçirmek umuduyla…Allaha emanet ol temiz kalpli oğlum…

——————–

Sevgili Turgut,

Arzu ettiğinde çok gayretli ve becerikli biri olduğunu söylememe gerek yok sanırım. Nedendir bilmiyorum ev ödevi ile aranız bir türlü iyi olmadı. Ama ders içi performansın o kadar yüksek ki bütün eksikliklerini bir anda unutturuyor. İkinci dönemde biraz daha planlı olabilirsen  başarı senin yoldaşın olur. Hedefine rahatlıkla ulaşacağını söylememe gerek yok sanırım. İyi tatiller.

İlginizi çekebilir:
Öğretmen Karne Görüşü Örnekleri

——————–

Sevgili Betül Feyza,

Her öğretmenin en büyük arzusudur senin gibi bir öğrencisinin olması. Senin çok disiplinli, sorgulayan ve sorumluluk sahibi ; neşeli ve hayat dolu bir öğrenci olduğunu gördüm. Espri yapabilmek çok büyük bir zeka gerektirir. Yaptığın esprilerden de anlaşılıyor ki o zeka sende fazlası ile var. KİTAPLAR en iyi arkadaşımızdır unutma lütfen.

——————–

Sevgili Mustafa,

Davranışlarındaki olumlu değişimi gözlemlemek beni çok mutlu etti…

Biraz destek, biraz hareket ve neticede başarı… Üzerindeki üşengeçliği , isteksizliği ve ben başaramam  düşüncesini  atınca neler yapabileceğini hep beraber gördük… Çalışıp da başaramayacağın hiç bir şey bilmiyorum; sen başaracağına inan ve var gücünle, planlı ve düzenli olarak çalışmaya karar ver. Ben sana güveniyorum. Sen de kendine güven lütfen.

——————–

Sevgili Dürdane,

Keşke okula daha fazla devam edebilseydin eminim daha başarılı bir sonuç elde edecektin. Buna rağmen başarılı olmak için ne kadar gayret gösterdiğini gördüm. Bu da beni çok mutlu etti. Allah  hayat dolu yüreğini amaçladığın güzelliklere ulaştırsın …

——————–

Sevgili Muhammed,

Matematik öğretmeni olmak istediğini biliyorum. Birinci dönem sonunda şunu gördüm ki inşallah sen çok iyi bir matematik öğretmeni olacaksın. Bu kapasite sende fazlasıyla var.. Senden tek isteğim kitaplarla arkadaşlığını devam ettirerek okuma hızını arttırman; planlı ve düzenli çalışma alışkanlığını bir an önce kazanman…

——————–

Sevgili Melike,

Siz çok farklı bir öğretmensiniz demiştin bana.. İnan sen de özel bir öğrencisin güzel kızım. Tertemiz, sevgi dolu altın gibi kıymetli bir kalbin var bu her şeye yetiyor.Eğitim hayatın boyunca nice başarılarını duyacağımı biliyorum çünkü başarılı olmak için  her türlü donanıma sahipsin. Senden tek isteğim kitaplarla arkadaşlığını devam ettirmen ; planlı ve düzenli çalışma alışkanlığını bir an önce kazanman. Allaha emanet ol.

İlginizi çekebilir:
3. Sınıf Öğretmen Karne Görüşleri

——————–

Sevgili Samet,

Seni çok sevdiğimi biliyorsun. Kural dışı davranışlarında bile sempatik olmayı başarıyorsun…Yanlış davranıştan sonra bana verdiğin sözde durup yanlış davranışlarını bir daha yapmamak için nasıl dikkat ettiğini görmek beni mutlu etti…Evet birbirimizi biraz yorduk; ama sonuçta çabalarımızın meyvesini aldık.

Senin gibi kararlı,azimli,neşeli,aktif,girişken ,lider özellikleri olan bir öğrenciyi kazandığım için Allaha şükürler olsun.Geriye çok çalışıp başarılı olmak kalıyor.

——————–

Sevgili Busenur…

Sonunda azminin, gayretinin, çalışkanlığının, disiplinli ve planlı çalışmalarının meyvesini almış bulunuyorsun…Senin kadar  bilgiye aç bir öğrencim hiç olmadı desem abartmış olmam inan..

Şu kısa sürede sınıfta geçen günleri hiç unutmayacağım.

Eminim her öğretmen senin gibi çalışkan,başarılı,disiplinli ve özverili bir öğrencinin öğretmeni olmaktan dolayı mutludur…Daha da güzel hedeflere ulaşabilirsin.Çalışma azmini ve şevkini hiç kaybetme.

Allah’a emanet ol güzel kızım…

——————–

Sevgili Meryem,

Disiplin, düzen, çalışkanlık, iyi niyet, dürüstlük, anlayış, güzel görüp güzel görme, görev almayı sevme, yardımseverlik, uyum gibi ne kadar güzel sıfat varsa sende fazlasıyla mevcut… İnanıyorum ki Allah emeklerini zayi etmeyecek ve  hedefine ulaştıracaktır seni…İyi ki senin  gibi çok iyi bir öğrencim var…

——————–

Sevgili Aleyna,

Sınıfımda sizinle geçirdiğim günler benim için güzel günlerdi. İyi ki senin gibi bir öğrenciye sahip oldum.

Allah’tan dileğim ömür boyu başarı mutluluk ve huzur senin peşinden ayrılmasın. Disiplin, düzen, çalışkanlık, iyi niyet, dürüstlük, anlayış ve temiz kalpli oluşun en önemli özelliğin. Seni çok iyi makamlarda gördüğümüz günlerde beni de hayırla hatırlarsan kendimi bahtiyar sayacağım güzel kızım.

Başarı durumlarına göre karne yorumları şu şekildedir:

Başarılı Öğrenciler

Ders içi ve ders dışındaki davranışlarınla beni çok mutlu ettiğin için teşekkür ederim.

Tebrik eder, bu başarılarının bir ömür boyu devam etmesini temenni ederim.

İlginizi çekebilir:
Genel Öğretmen Karne Görüşleri

Örnek bir yaşam sergileyebilmek için bu yaştan örnek adımlar atmandan dolayı tebrik ederim.

Öğrencime ve velime teşekkür ederim.

Derslerde son derece başarılı ve ilgili bu ilgi ve başarının devamını dilerim.

Disiplinli çalışması ve aile olarak gösterdiğiniz destek, başarısını artırdı.

Orta Öğrenciler

Çalışma disiplinini artırmalı.

Çalışmalarına ara vermeden devam etmeli.

Dikkatini yoğunlaştırması, performansını artıracaktır.

Verilen ödevleri aksatmadan yaparsa daha da iyi olacaktır.

Ailenin desteği başarısını olumlu yönde artıracaktır.

Şu anda gösterdiğin performanstan daha fazlasını gösterebileceğine olan inancımla gayretlerinin artmasını temenni ediyorum.

Sana inanıyorum ki daha iyisini yapabilirsin.

Başarısız Öğrenciler

Çalışmalarını aksattığı için kendi seviyesinde değil ve istediğim seviyeden biraz geri kaldı.

Aile desteğini artırırsanız, daha başarılı olacaktır. Dikkatini yoğunlaştırırsa daha ilerlere doğru gelişme gösterecektir.

Planlı çalışmaya ihtiyacı var. Henüz olması gereken seviyeye ulaşamadı. Umarım gayretini biraz daha arttırır.

Belirli bir seviyeye gelebilmesi için daha çok çalışması gerekiyor. Birebir çalışmalarında aile desteğine ihtiyacı var.

Hedef belirleyerek çalışmalarına başlar ve planlı olarak çalışır, okur, yazarsa başarılı olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu