Bilim-Teknoloji

2017’nin En İyi Telefonları

2017’nin En İyi Telefonları

Gelişen teknoloji 2017 yılında da müthiş bir yarışa imza atacak.Dünya markaları bu senede  de çok ciddi yarış halinde olacak umuyoruz ki bu yarış da en karlı çıkanlar  kullanıcıların olması.

  1. LG G Flex 3

2017 yılının ilk telefonlarından olacak olan LG G FLEX 3 basından sızan habere göre 2017 yılının ilk ayında duyurulması ve mağazalarda satışa sunulması bekleniyor Bükülme özelliği ile bizleri çok şaşırtmayı planlayan  LG G Flex 3 için geri sayım bugünden başladı aslında. Çok farklı tasarım ve teknolojiyle yapıla Flex serisi bizi her zaman şaşırtmaya devam ediyor. Bükülme olayına rekabeti çok kızıştıracak bir özellik bakalım LG rakipleri bükülebilir özelliğe karşı neler yapabilecekler bunu çok merakla bekliyoruz. basından sızan bilgilere göre ekran özelliklerinde son zamanlardaki çıkan telefonlarda karşılaştığımız  4K çözünürlüğün yanı sıra gelişmiş 3D teknolojiye de sahip olacağı söyleniyor. Ayrıca  3800 mAh batarya ile oldukça iddialı olması bekleniyor.Ayrıca kablosuz şarz özelliği de ekleneceği söyleniyor.

  1. Xiaomi MI7

Çinli  teknoloji devi  Xiaomia ilk zamanlar  karşımıza çok başarılı aksiyon kameralarıyla çıkmıştı. Son zamanlarda ise akıllı telefon piyasasında harikalar üretiyor. Xiaomia MI7 ismiyle 2017 çıkması beklenen telefon her zamanki gibi üst düzey özelliklere ve uygun fiyatlara sahip olacak. Akıllı telefonlarıyla birçok markayı geride bırakan Xiaomia  sektörün liderleriyle baş edebilecek mi merak konusu. Ucuz ve kalitesiyle insanların karşısına çıktığında göreceğiz. Xiaomia kaynaklarından sızdırılan bilgiye  göre 25 MP arka kamera ve 8 MP ön kameraya sahip olacağı düşünülüyor. Aynı zamanda arka kamerasının 3D desteği olup, fotoğraf ve videoları 3D çekebilirsiniz. 4K ekran çözünürlüğü ile gelecek olan Xiaomia MI7’ nin 128 GB hafızaya sahip olacağı da söylentiler arasında. Bunların yanı sıra Snapdragon Qualcomm 830 işlemci ve 4 GB ram gibi özellikleri ile karşımıza çıkması bekleniyor. Parmak izi, göz tarayıcı, kablosuz şarj gibi artık klasikleşen üst düzey özellikleri de bünyesinde olacağı düşünülüyor.

İlginizi çekebilir:
En Ucuz 4K TV Seçenekleri

Bu telefonlar gibi daha bir çok teknoloji devi yakın zamanda yarışa dahil olacak ve göreceğiz bu ürünleri

Umuyoruz ki biz kullanıcılar için en iyi performans da en uygun fiyata telefonlar üretirler ve en önemlisi de sağlıklı telefonlar üretirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu